Nevšední rozhovor o všedních věcech s nejlepšími thajskými boxery Čech, Moravy a Slovenska, kamarádů Ondřeje „Spejbla“ Hutníka, Tomáše „Rattlesnake“ Hrona a Vladimíra „Draculy“ Moravčíka

Večer tříkrálový

Tři králové, tři kamarádi, tři veteráni, tři nejúspěšnější thajští boxeři Česko-Slovenska… A i když jim dohromady je už 108 let, jsou Tomáš Hron (37), Vlado Moravčík (36) a Ondřej Hutník (35) anebo chcete-li „Rattlesnake“, „Dracula“ a „Spejbl“ pořád aktivní a hlavně úspěšní. Na trase Praha-Brno-Banská Bystrica vznikla taková Maginotova linie, (pevnostní systém, vybudovaný Francií před druhou světovou válkou), který se soupeřům jen těžko překonává.

Mistr světa v Kickboxu Peter „Sugarfoot“ Cunningham trénuje metodou sparing s slapy

Když vyhrají děti, vyhrávám i já!

Jako několikanásobný mistr světa v kickboxu získal Kanaďan Peter Cunningham přezdívku „Sugarfoot“ pro své bleskově rychlé technické kopy, které držely jeho protivníky v úzkých, stejně jako u legendárního „Sugar“ Raye Leonarda, který využíval své úžasně rychlé kombinované údery, a stal se jedním z nejpopulárnějších šampionů v profesionálním boxu.

Úspěšný plavec Jan Micka zkouší i Krav Maga

Kdo uteče, vyhraje

Na Hrách v Londýně byl v roce 2012 v pouhých sedmnácti letech benjamínkem české výpravy. Plavec Jan Micka od té doby vyrostl v osobnost, která se letos blýskla třemi finálovými účastmi na mistrovství Evropy v Glasgow. A na jeho cestě mu pomohla i izraelské sebeobranná filozofie Krav Maga.

Ultimátní zápasník Filip Macek: „Na výkonu na Heroes Gate mi vždycky hodně záleží!“

Když vyhrávám, jsem „sluníčkář“

Zápasník Filip Macek ve svých sedmadvaceti letech patří mezi stálice českého MMA. Svěřenec kouče Reného Reinderse má zkušenosti z prestižního ruského ACB, ale stejně mu záleží, jak se prezentuje na domácích kolbištích. „Na výkonu na Heroes Gate mi hodně záleží,“ potvrzuje rodák z Mnichova Hradiště, který ve svých posledních dvou zápasech přesvědčivě zvítězil.

Měkká pěst z kraje kláštera Šaolin

ČCHEN TCHAJ-ŤI ČCHÜAN

Tchaj-ťi čchüan je bojové umění a jeho pravidelným cvičením si můžete nejen zlepšit zdraví, ale také se účinně ubráníte. Spojuje v sobě jemnost a hloubku dechových cvičení čchi-kung a živost a techniku tradičních čínských bojových umění. Spolu se znalostí tradiční čínské medicíny a filozofie taoismu vytváří ojedinělé umění sebekultivace, kondičního a zdravotního cvičení a tradičního sebeobranného umění. Je to jedno z nejstarších umění boje, předávané z generace na generaci již více než tři sta let.

Oktagon výzva

reality show, která boří hranice a popularizuje MMA, míří k rekordní sledovanosti a její finále do O2 Arény!!!

Rok se s rokem sešel a je tady další série populární reality SHOW ze světa smíšených bojových umění OKTAGON Výzva. Diváci u televizních obrazovek se mohou těšit na nové talenty, příběhy, dřinu a nakonec i šampiona.

Bývalý zápasník MMA a policista elitního útvaru Václav Přibyl

Poprvé v životě si jsem jistý vším, co dělám!

Václav Přibyl (38) – bývalý fighter, v současné době rozhodčí Českého svazu MMA (ČSMMA). „Poprvé v životě si jsem jistý vším, co dělám,“ říká Vašek, který je navíc policistou elitního útvaru.

Království věčného rebela zve na: bojové sporty, maminky láká i dětský koutek

Robert Rosenberg

Rebel. V soukromém životě, v práci i ve sportu. Jinak se tělocvična Roberta Rosenberga, legendárního pornoherce a nyní podnikatele i bojovníka v jedné osobě, prostě jmenovat snad ani nemohla. „Jdu vždycky vlastní cestou. Když se mi něco nelíbí, neskrývám to,“ hlásí bez rozpaků. Jestli s tím má někdo problém, to ho netrápí, měnit se nehodlá. O bojových sportech a své tělocvičně na Žižkově ale mluví s elánem a dělá maximum, aby se tam všichni cítili co nejlépe.

Gasshuku ČR – Největší seminář

JKA karate v ČR

Letos se v termínu od 4. do 8. července uskutečnil 13. ročník Gasshuku Czech Republic v královském městě Kadaň. Semináře se zúčastnilo 377 karatistů ze 16 zemí celého světa (Česká republika, Německo, Polsko, Rusko, Španělsko, Švýcarsko, Švédsko, Irsko, Slovensko, Slovinsko, Itálie, Anglie, Bělorusko, Izrael, Omán, Japonsko ). Tréninky probíhaly pod vedením japonských instruktorů, kterými byli – sensei Naka Tatsuya (7. dan JKA), sensei Okuma Koichiro (6. dan JKA) a sensei Ogane Yutaro(3. dan JKA). Poděkování patří městům Kadaň a Klášterec nad Ohří, která akci podpořila.

Večer tříkrálový
Nastolil Conor McGregor v MMA dobu superzápasů?
Když strava neposouvá hranice
Viktor byl nepříjemný svými lokty!
Když vyhrají děti, vyhrávám i já!
Karlos Vémola
Kdo uteče, vyhraje
Když vyhrávám, jsem „sluníčkář“
Tyso? Přerostlé dítě
Měkká pěst z kraje kláštera Šaolin
Historický šerm v dnešní době
MMA v kimonu!
Umíte bojovat v baru?
Pacquiao příliš starý na Lomačenka? Nesmysl
Oktagon výzva
Poprvé v životě si jsem jistý vším, co dělám!
Tři měsíce sparingu jsou víc než 10 let cvičení kata
Thajský box na olympiádě bude!
Jak nás cvičí staří Thajští mistři
Království věčného rebela
Muay Boran – mae mai Muay Thai virun hok klap
Je třeba český box posunout
Gasshuku Česká republika – největší seminář JKA
Lenka Šimečková obhájila mistra Evropy
Ondřej Havlíček veze z korejského mistrovství znovu zlatou
Pojďte s námi cvičit originální taekwon-do!
Adresář klubů
Co bude příště

Máte zájem o aktuální číslo?

Máte zájem o předplatné časopisu?